Модельный ряд ВАЗ

Отзыв о ВАЗ Lada Kalina 2007 года

Автомобиль: ВАЗ Lada Kalina 1119 2007 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 51600 км, двигатель - 1.6
Автор: Віталій (Украина, Львов)   06.11.2010

Катаюсь на калині з серпня 2007р. 51600. Всі морально вбивали, що то не маши на, а г-но! Я ПЕРЕМІГ ! Машина -Супер. Ходове перебирав по дурості - В ДОЩ СКОЧИВ В РОГАТИНІ НА ОБ ЇЗДНІ У ЯМУ З ВОДОЮ(з пасажирами і бульбою) . Обійшлось 2-ма наконечниками і задніми підшипниками. На 45000 поміняв ліву шарову, тормозні колодки і баняк, бо прогорів і варити нема сенсу. Лию масло, бензин і відкатую диски раз в рік), не рахуючи свічки, які чищу і знов у дорогу ) Їздив не багатьох машинах, до іномарок не досягає, але у вазів одна з найкращих, пріору не пробував! Скрипів на дверях майже нема-перетягнув сав шкірою по периметрі обшивки ....Їздив на довгі дистанції по 1000км, при зупинках лиш на заправках, море, Краків ))) Я ще у вазах не розчаровувався. Доречі, їздив тільки на перше то 2500, а потім усе робив сам і в декілька разів дешевше )

Плюсы автомобиля: Хороша ходова, м ягка, робоча машинка, просторий салон, хороший руль і підсилювач) Чуєш себе, як у дешевій іномарці, а не жигулю)

Минусы автомобиля: Коробка підібрана недуже( і шумка ніяка

Совет покупателю: Після 12000 зробіть регуліровку клапанів, бо будуть проблеми ) Беріть, але добре дивіться на перших 2500, бо якщо все гуд. то буде так і далі

Шурик

с2007мая отьездил 42т.км.ТО на СТО лью бензин и меняю масло.поменял свечипросто так на всякий случай.Море ,Хмельницкий,львов-зимой,летом невопрос.Отличное авто.Иненадо сравнивать депутатский особняк с моей квартиркой где мне хорошо и уютно и недорого.

Луганск

Полностью поддерживаю, 30-ть тыс. и без проблем, вожу стройматериалы, металл и т.д.,2-е поездки в Крым, пока ничего не менял, никуда не лазил,по цене-качество в классе жигули лучшее. после калины в 99-ю западло садиться, а цена одинаковая!

Віталій

Вже 58000 і все ок )))

Сава

у меня 51 т. каждый раз выезжая из гаража жду-что на этот раз забарахлит???

Тест-драйв ВАЗ Lada Kalina: "КАЛИНА" - КИСЛАЯ ИЛИ СЛАДКАЯ?
"КАЛИНА" - КИСЛАЯ ИЛИ СЛАДКАЯ?

Осенью АвтоВАЗ запустит в производство свой первый автомобиль, по западным стандартам относящийся к компактному классу "B" (то есть аналог "Skoda Fabia", "Hyundai Getz" и "Peugeot 206"). Речь идет о семействе "Калина", макеты которого тольяттинцы уже несколько лет подряд демонстрируют на выставках.

Продажа б/у ВАЗ

ВАЗ Lada Kalina 2007 ВАЗ Lada Kalina 1.500$ 2007 80.000 км